Read More
Prodlužování
Vlasů

Dočasně uzavřeno 1234567890

Prodlužování vlasů

V našem studiu máme s prodlužováním i zahušťováním vlasů mnohaleté zkušenosti. Pracujeme s kvalitními evropskými vlasy značky Balmain Paris.

 

Vlasy prodlužujeme těmito metodami:

  • Prodlužování vlasů keratinem (za tepla) – tato metoda patří k nejpoužívanějším metodám prodlužování vlasů. Aplikace probíhá tak, že se keratinová hmota zahřeje na cca 80 – 150 °C a působením tepla se pramen připojí na vaše vlastní vlasy. Dochází k vytvoření opravdu nenápadného spoje. Keratinovou hmotu navíc nabízíme v mnoha barvách, aby spoje co nejlépe splynuly s vlasy. Prodloužené vlasy je potřeba posunout zhruba po 2 měsících (záleží na rychlosti růstu vlasů).

Cena prodlužování touto metodou je individuální. Záleží především na spotřebě materiálu. Přijďte na konzultaci!

  • Metoda Micro Rings (za studena) – jedná se o rychlý a šetrný způsob prodloužení a zahuštění vlasů. Provádí se vždy za studena bez chemického zásahu do vlastních vlasů. Micro rings jsou malé kroužky (průměr cca 3 mm), které nabízíme v různých barvách, aby ideálně splynuly s odstínem vašich vlasů. Kroužky mají uvnitř protiskuzovou vrstvu silikonu, která brání jak poškození vlastních vlasů, tak sjíždění přidělaných pramenů. Kroužek se navlékne na pramen vlastních vlasů, do něj se nasune přidělávaný pramen a za pomocí kleštiček se prameny přitlačí k sobě. Přibližně po 3 měsících je potřeba posunout kroužky zpět k hlavě.

Cena prodlužování touto metodou je individuální. Záleží především na spotřebě materiálu. Přijďte na konzultaci!

  • Připevníme, sundáme nebo opravíme i vaše vlastní donesené prameny vlasů.

 


Dále také nabízíme:

Dámské kadeřnictvíKeratin SalermDětské kadeřnictví