Read More
Studio Píno
Kosmetika

Dočasně uzavřeno 1234567890

Kosmetika

Svěřte se do péče profesionálů z našeho studia. Kosmetika je nejen péče, ale také relax. Nabízíme kosmetické ošetření všech typů pleti. Při vaší první návštěvě na základě konzultace s kosmetičkou určíme typ pleti a podle toho doporučíme nejvhodnější kosmetické ošetření.

Provádíme čištění pleti, ošetření ozonizérem, regeneraci, tonizaci, hloubkový peeling, masáže obličeje, dekoltu a mikromasáž očního okolí.

Pracujeme s ultrazvukovou špachtlí. Ultrazvuková špachtle hloubkově čistí pleť pomocí frekvenčních vibrací. Odstraňuje odumřelé buňky a ztvrdlé části pokožky. Provádí mikromasáž kožní tkáně, přispívá k buněčné obnově, zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu a posiluje antioxidační mechanismy. Ultrazvukovou špachtlí také zažehlujeme pleťová séra a ampule.

Kosmetika je samozřejmě vhodná pro ženy i pro muže.

Chemický peeling

Chemický peeling zajistí hloubkovou obnovu, projasnění a omlazení pleti. Vyhlazuje vrásky a zpomaluje stárnutí pleti, zjemňuje jizvy, odstraňuje pigmentové skvrny. Doporučujeme také pro odstranění akné a rozšířených či ucpaných pórů. Je vhodný i pro odstranění akné na zádech.

Pracujeme s chemickým peelingem značky MC Mesosystem.

Požíváme profesionální kosmetiku Germaine de Capuccini

Germaine de Capuccini

Značka profesionální kosmetiky Germaine de Capuccini patří k těm s dlouholetou tradicí. Založena byla už v roce 1964 a je jednou z nejvýznamějších společností zabývajících se péčí o pleť na světě (působí ve více než 80 zemích světa). Díky nejnovějším výzkumům tato značka nabízí z širokou škálu specifické péče pro všechny typy pleti.

 

 

Ceník kosmetických ošetření

Typ ošetření Cena
Kosmetické ošetření – čištění pleti 750 Kč
Kosmetické ošetření s masáží obličeje 1100 Kč
Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí 1000 Kč
Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, masáž obličeje 1400 Kč
Chemický peeling- obličej /obličej, krk a dekolt 890-1150 Kč
Ošetření pleti kyselinou hyaluronovou od 750 Kč
Masáž obličeje, krku a dekoltu 450 Kč
Mikromasáž očního okolí 350 Kč
Úprava a tvarování obočí 150 Kč
Barvení řas / barvení obočí 150 Kč
Líčení 400-700 Kč
Laminace obočí 950 Kč
Lash lifting 990 Kč
Trvalá na řasy 800 Kč

Mohlo by vás zajímat:

Lash liftingNastřelování náušnic