Read More
Salerm
Keratin

Dočasně uzavřeno 1234567890

Keratin Salerm

Vnašem studiu pracujeme s kvalitním španělským keratinem značky Salerm. S jeho aplikací máme několikaletou zkušenost.

Nabízíme dva typy ošetření:

  • Keratin Salerm Shot –  speciální ošetření proti krepatění a lámání vlasů. Při této proceduře se do vlasů navrací kretain, který vlasy při nešetrném zacházení ztratily. Díky systému Keratin Salerm Shot vlasy získají ztracenou energii a navrátí se jim síla, hebkost a zářivý lesk. Dojde i k jejich celkovému ozdravení a regeneraci. Kúra vyživuje suché konečky a uhlazuje porézní vlasy. Keratin Shot navíc zajistí dlouhodobou hladkost účesu, vytvoří ochrannou bariéru  a ochrání vlas proti vlhkosti okolního prostředí.

 

  • Keramix Salerm – při tomto ošetření se do keratinové kúry ve druhém kroku navíc přidává speciální ampule Keramix. Narovnání vlasů je díky této ampuli s obsahem arganového oleje, ovocných kyselin  a dalších vzácných surovin nevratné. Výsledek díky této kombinaci vydží 3-4 měsíce.

Na to, jak ošetření Keratin Salerm Shot v kombinaci s ampulí Keramix probíhá se podívejte ve videu.

Pro následnou domácí péči doporučujeme přípravky Salerm, které prodlouží efekt kúry ze salonu. Vše si můžete v našem studiu také zakoupit.

  • Šampon Salerm Keratin Shot – šampon bez obsahu sulfátů a parabenů je extra šetrný k vlasům i vlasové pokožce. Šampon dále posiluje strukturu vlasů a chrání je před dalším poškozením a krepatěním.
  • Maska Deep Impact – tato maska dodává vlasům tekutý keratin a přirozeně je hydratuje. Obnovuje přirozenou strukturu vlasů, dodává hebkost a lesk. Neobsahuje parabeny.

 

 


Dále také nabízíme:

Dámské kadeřnictvíProdlužování vlasů