Read More
ošetření
Olaplex

Dočasně uzavřeno 1234567890

Olaplex

olaplex

Olaplex je žhavá novinka v oblasti barvení vlasů a péče o ně, kterou nově nabízíme i v našem salonu.

 

Olaplex udělá Vaše vlasy silnější, zdravější a Vaše barva vydrží déle! Jedná se o jedinečné ošetření, které regeneruje vlasy a nabízí nové možnosti jak pracovat s barvami a účesy. Díky tomuto ošetření jsme schopní regenerovat vlasy zevnitř. Nejedná se o hydratační, proteinové ani silikonové ošetření. Olaplex mění strukturu vlasu zevnitř tím, že znovu spojuje přetrhané vazby, které byly poničeny chemickými, teplotními nebo mechanickými vlivy.

V případě zesvětlování vlasů je možné jít dál než kdykoliv před tím. Přípravek Olaplex se přimíchá přímo do barvy nebo zesvětlovače. A vlasy tak chrání a ošetřuje v nejkritičtějším okamžiku. Výsledkem jsou vlasy silnější než kdykoliv předtím.

Olaplex je třífázové ošetření, kdy přípravek Bond Multiplier č.1 se přimíchá přímo do Vaší barvy nebo zesvětlovače. Po opláchnutí barvy se aplikuje přípravek Bond Perfector č.2. Přípravek Hair Perfector č. 3 se pak používá cca 1x týdně jako domácí péče. Zajišťuje posílení vlasů a ochranu před dalším barvením nebo zesvětlováním.


Mohlo by vás zajímat:

Lash liftingNastřelování náušnicKosmetika