Read More
Studio Píno
Kadeřnictví

Dočasně uzavřeno 1234567890

Kadeřnictví

damske-kadernictvi

Dámské kadeřnictví

Svěřte se do péče profesionálů z našeho studia. Nabízíme nejnovější trendy v barvení i střizích. Samozřejmostí je konzultace – poradíme vám, jaký střih a barva se nejlépe hodí k vašemu obličeji.
Více informací a ceník

 


panske-kadernictvi

Pánské kadeřnictví

Nabízíme moderní střihy nůžkami i strojkem. Nabízíme i pánský melír a přelivy. Naši kreativní kadeřníci si poradí i se stříhanou vlasovou grafikou. Samozřejmostí je konzultace.
Více informací a ceník

 


detske-kadernictvi

Dětské kadeřnictví

Nabízíme stříhání dětí všech věkových kategorií. Poradíme si nejen s prvními vlásky nejmenších dětí, ale i větším slečnám a mladým mužům vytvoříme moderní účes podle aktuálních trendů.
Více informací a ceník

 


salerm_kadernictvi

Keratin Salerm

Nabízíme keratinové kúry od španělské společnosti Salerm. Keratin dodá zničeným vlasů ztracenou sílu a lesk. Dojde i k jejich celkovému ozdravení a regeneraci. Kúra vyživuje suché konečky a uhlazuje porézní vlasy.
Více informací a ceník

 


prodluzovani_vlasu

Prodlužování vlasů

Vlasy prodlužujeme dvěma metodami. Vybrat si můžete z prodlužování za tepla keratinem a za studena metodou micro rings. K prodlužování používáme kvalitní evropské vlasy Balmain Paris.
Více informací a ceník

 


olaplex

Olaplex

Nabízíme ošetření vlasů a barvení s pomocí systému Olaplex. Olaplex udělá vaše vlasy silnější, zdravější a Vaše barva vydrží déle.
Více informací a ceník